This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
  • Witaj na naszej stronie
Start Grupy formacyjne Kandydaci

Kandydaci to chłopcy, którzy przygotowują się do pełnienia służby przy ołtarzu. Otrzymali już komże i mogą wraz z cała służbą liturgiczną przebywać w prezbiterium podczas nabożeństw. Przed nimi roczny okres próby, w czasie którego będą zdobywali niezbędną wiedzę, ćwiczyli wykonywanie funkcji liturgicznych i przyglądali się służbie starszych kolegów. Okres kandydatury kończy się wraz z przyjęciem ministranckiego kołnierzyka.

O naszych zuchach słów kilka:

Piotrek Czapek - stęskniony powraca do grupy ministrantów, bo był z nami już wcześniej. Chodzi jakby z głową w chmurach, ale wnosi tym wiele radości w życie naszej komeżkowej wspólnoty.

Tomek Jutrzona - choć był z nami od momentu Pierwszej Komunii Świętej, to jednak postanowił zrobić sobie krótki odpoczynek. Teraz powraca, mężnie służy i odnotowuje kolejne obecności w ministranckiej tabelce punktacji.

Dwójka wspaniałych pod czujnym okiem animatorów poznaje podstawy "służby dającej radość".