This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • Witaj na naszej stronie
Start Grupy formacyjne Kandydaci

Kandydaci to chłopcy, którzy przygotowują się do pełnienia służby przy ołtarzu. Otrzymali już komże i mogą wraz z cała służbą liturgiczną przebywać w prezbiterium podczas nabożeństw. Przed nimi roczny okres próby, w czasie którego będą zdobywali niezbędną wiedzę, ćwiczyli wykonywanie funkcji liturgicznych i przyglądali się służbie starszych kolegów. Okres kandydatury kończy się wraz z przyjęciem ministranckiego kołnierzyka.

O naszych zuchach słów kilka:

Piotrek Czapek - stęskniony powraca do grupy ministrantów, bo był z nami już wcześniej. Chodzi jakby z głową w chmurach, ale wnosi tym wiele radości w życie naszej komeżkowej wspólnoty.

Tomek Jutrzona - choć był z nami od momentu Pierwszej Komunii Świętej, to jednak postanowił zrobić sobie krótki odpoczynek. Teraz powraca, mężnie służy i odnotowuje kolejne obecności w ministranckiej tabelce punktacji.

Dwójka wspaniałych pod czujnym okiem animatorów poznaje podstawy "służby dającej radość".