This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
  • Witaj na naszej stronie
Start Wygadani ministranci Wygadani ministranci 3

20. Twój sposób na pobudkę przed poranną służbą?
"Ustawiam budzik... mojemu bratu i... mamie, wtedy ona robi się zła, wpada do pokoju, a ja mam pewne, że zdążę na służbę" (Piotrek)
"Jako budzik ustawiam hit "Waka Waka" głośność na maxa, a rano jestem taki zestresowany, żeby przypadkiem nie zadzwonił, że wstaję wcześniej i go wyłączam" (Karol)
"Ustawić w telefonie jakąś denerwującą melodię i rzucić nim gdziekolwiek, koniecznie kiedy już będzie ciemno. Rano, jak telefon zaczyna grać to trzeba wstać z łóżka i go szukać po pokoju. Po takiej akcji nie chce się już spać" (Marcin)
"Mama... z młotkiem : )  " (Damian)
"Wystarczy poprosić siostrę o poranny koncert w łazience..."(Patryk)
"Słowa ks. proboszcza: Wstawaj bezbożniku!"(Bartek)
"Włączam budzik mojemu kotu i on mnie budzi"(Michał)
"Zimna woda, wstaję błyskawicznie"(Filip)
"Ustawiam pralkę (60 stopni, pranie zasadnicze z dodatkowym płukaniem, lekkie wirowanie, bez zagnieceń) żeby włączyła się o 6:00"(Paweł)
"Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale sposób jest niezły i wygląda tak: Zanim pójdę spać to przestawiam swoje łóżko i kiedy w nocy próbuję obrócić się na drugi bok to z niego spadam. Giedy otworzę oczy i patrzę na zegarek jest piąta. Przez około godzinę próbuję dojść co się w ogóle stało, po czym dzwoni budzik w telefonie, na którym widnieje napis 'stary! DO KOŚCIOŁA!' i już wszystko jasne"(Dawid)
"
Pobudka o tej porze to dla mnie codzienność, biorąc pod uwagę dojazd na uczelnię. Ale sposoby są dwa: położyć się spać wcześnie lub nie kłaść sie w ogóle" (Tomek)

21. Umówiłeś się z jednym z animatorów, że teraz on założy komżę i sutankę, i będzie służył jako młodszy ministrant, natomiast Ty włożysz albę oraz pas i przejmiesz jego funkcje. Jak wykorzystasz taką zamianę?
"Choćby nawet się starał jako młodszy ministrant to i tak go okrzyczę i powiem, że wszystko robi źle!"(Piotrek)
"Tylko tydzień??!! To nic nie da! To jest skandal!"(Marcin)
"Wybierałbym sobie wszystkie najfajniejsze funkcje podczas służby"(Patryk)
"Zachęciłbym ministrantów paralizatorem, żeby chodzili na swoje służby"(Filip)
"Zawiesiłbym tego animatora"(Paweł)
"Zmieniłbym służby wszystkim ministrantom na poranne... generalnie terror"(Bartek)
"Wycieczki zagraniczne!"(Michał)
Animator: "Jako młodszy ministrant zasuwałbym codziennie na służbę, bo to fajne... oczywiście dzwoneczki, gonganko, chowanie się do szafy w zakrystii, denerwowanie animatorów, a przed zbiórką łapki do góry, biegamy i krzyczymy"(Dawid)