This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
  • Witaj na naszej stronie
Start Z pamiętnika ministranta 13.06.2015 r.

Dzień 13.06.2015 r. zaczął się ciepło i słonecznie. Właśnie w ten dzień ministranci wraz ze swoimi rodzinami i księdzem opiekunem pojechali do miejscowości Krupski Młyn na spływ kajakowy. Trasa spływu trudna ponieważ rzeka była bardzo płytka i w pewnych miejscach kajak blokował się na dnie. Przepłynęliśmy ją w 3 godziny, był to bardzo dobry wynik gdyż trasa miała 11 kilometrów. Meta była w Żędowicach. Tam czekał nas ciepły posiłek w postaci kiełbasek oraz chłodnych napoi dla orzeźwienia.

Następną atrakcją naszego wyjazdu była gra w paintball. W czasie jednej rozgrywki brały udział 2 drużyny po 7 osób. Gra zajmowała 6 rund gdyż graliśmy aż do skończenia kulek, głównym celem było zdobycie flagi ale wygrać można było także przez wyeliminowanie całej drożyny przeciwnej. Zabawa była świetna chociaż wyczerpująca. Po wszystkim przebraliśmy się, popływaliśmy w jeziorku, dokończyliśmy jedzenie kiełbasek, wróciliśmy bezpiecznie i szczęśliwie do domu.