This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • Witaj na naszej stronie
Start Z pamiętnika ministranta 13.06.2015 r.

Dzień 13.06.2015 r. zaczął się ciepło i słonecznie. Właśnie w ten dzień ministranci wraz ze swoimi rodzinami i księdzem opiekunem pojechali do miejscowości Krupski Młyn na spływ kajakowy. Trasa spływu trudna ponieważ rzeka była bardzo płytka i w pewnych miejscach kajak blokował się na dnie. Przepłynęliśmy ją w 3 godziny, był to bardzo dobry wynik gdyż trasa miała 11 kilometrów. Meta była w Żędowicach. Tam czekał nas ciepły posiłek w postaci kiełbasek oraz chłodnych napoi dla orzeźwienia.

Następną atrakcją naszego wyjazdu była gra w paintball. W czasie jednej rozgrywki brały udział 2 drużyny po 7 osób. Gra zajmowała 6 rund gdyż graliśmy aż do skończenia kulek, głównym celem było zdobycie flagi ale wygrać można było także przez wyeliminowanie całej drożyny przeciwnej. Zabawa była świetna chociaż wyczerpująca. Po wszystkim przebraliśmy się, popływaliśmy w jeziorku, dokończyliśmy jedzenie kiełbasek, wróciliśmy bezpiecznie i szczęśliwie do domu.