This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
 • Witaj na naszej stronie
Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
Previous Next

Liczenie wiernych.

Sobota 18:30 - Mateusz Łatka, Krzysztof Smyk                                                                                 Niedziela 7:00 - Dawid Matejek, Krzysztof Smyk                                                                                  Niedziela 8:30 - Patryk Majzner, Oskar Zając                                                                                         Niedziela 10:00 - Kajetan Bargieł, Jakub Paluch                                                                                  Niedziela 11:30 - Patryk Maciąg, Damian Łatka                                                                              Niedziela 15:30 - Daniel Kalinowski, Szymon Księżarek                                                               Niedziela 18:30 - Mateusz Hetman, Piotr Matuszak

Na liczenie trzeba przyjść 30 minut wcześniej. Liczymy osobno panie i panów również przy komunii. O 18:30 w sobotę i o 15:30 w niedzielę liczymy po mszy. W tygodniu też liczymy ale wszystkich razem na mszy i do komunii.