This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Witaj na naszej stronie
Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
Previous Next

Liczenie wiernych.

Sobota 18:30 - Mateusz Łatka, Krzysztof Smyk                                                                                 Niedziela 7:00 - Dawid Matejek, Krzysztof Smyk                                                                                  Niedziela 8:30 - Patryk Majzner, Oskar Zając                                                                                         Niedziela 10:00 - Kajetan Bargieł, Jakub Paluch                                                                                  Niedziela 11:30 - Patryk Maciąg, Damian Łatka                                                                              Niedziela 15:30 - Daniel Kalinowski, Szymon Księżarek                                                               Niedziela 18:30 - Mateusz Hetman, Piotr Matuszak

Na liczenie trzeba przyjść 30 minut wcześniej. Liczymy osobno panie i panów również przy komunii. O 18:30 w sobotę i o 15:30 w niedzielę liczymy po mszy. W tygodniu też liczymy ale wszystkich razem na mszy i do komunii.