This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • Witaj na naszej stronie
Start Z pamiętnika ministranta 27.04.2013 r.

W sobotę 13 kwietnia br. odbył się Archidiecezjalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów w kategorii szkół podstawowych w Piekarach Śląskich, w którym nasza parafia brała udział. Reprezentowali ją: Patryk Donerstag, Maksymilian Trzaska, Damian Owczarczyk, Krzysztof Smyk, Mateusz Łatka, Dawid Matejek, Kamil Lankocz, Mateusz Hetman, Kajetan Bargieł. Zajęliśmy drugie miejsce w grupie F. Niestety z grupy wychodziła do fazy ćwierćfinałów tylko drużyna z pierwszego miejsca. Myślę, że naszym ministrantom mimo to należą się słowa uznania, ponieważ dla większości z nich był to pierwszy turniej, w którym uczestniczyli. Pierwszy mecz nam nie wyszedł – przegraliśmy z Parafią św. Anny w Świerklanach 0:3, ale w drugim meczu pokazaliśmy klasę, wygrywając 3:1 z Parafią św. Maksymiliana Kolbego z Janowa Miejskiego. Zwycięski mecz zagraliśmy drużynowo, podaniami i spisaliśmy się świetnie. Myślę, że fajnie było rywalizować z chłopcami z innych parafii. Mam nadzieję, że w kolejnym  turnieju zagramy jeszcze lepiej.

Kamil

"Słowa uznania" i wielkie brawa dla każdego z naszych dzielnych piłkarzy przesyła Dawid wraz z całą wspólnotą seminaryjną!