Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Witaj na naszej stronie
Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
Previous Next

Choć od maja minęło już trochę czasu to jednak jest co wspominać. Właśnie w maju udaliśmy się do Pragi. Aby przyjemniej było wspominać ten czas na naszej stronie zamieszczamy zdjęcia z tego wydarzenia. A już od pierwszych wrześniowych zbiórek w naszej ministranckiej salce będzie można podziwiać praskie tablo, które także znajdziecie w Foto all BUMie. Serdecznie zachęcamy do oglądania zdjęć i w dalszym ciągu życzymy udanych i wesołych wakacji!

Zobacz: Zdjęcia z Pragi