This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Witaj na naszej stronie
Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
Previous Next

 

DZIEŃ 1. 27.04 Piątek

Zbiórka przed probostwem o godz. 5:20, wyjazd z Katowic o 5:30, przejazd do Warszawy.  Wizyta w Muzeum Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki, uczestnictwo we Mszy Świętej. Przejazd do Włocławka gdzie zobaczymy Tamę Włocławską. Przejazd do Aquaparku w Redzie, gdzie znajduje się oszklony tunel z rekinami – będzie nas dzielić od nich tylko szklana tafla pod wodą. Przejazd do Sopotu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2. 28.04 Sobota

Po śniadaniu przejazd do Gdyni. W programie Dar Pomorza, Aleja Statków Pasażerskich, Dyrygent Fal. ORP Błyskawica – polski niszczyciel. Kolejnym punktem zapewniającym dobrą zabawę jest Park Trampolin. Przejazd autokarem do zabytkowego Kościoła Świętego Michała Archanioła, uczestnictwo we Mszy Świętej godz. 18:00. Przejazd do Sopotu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3. 29.04 Niedziela

Po śniadaniu przejazd do Gdańska. Zobaczymy statek SS Słodek, Zieloną Bramę Głównego Miasta. Następnie udamy się do Bazyliki Mariackiej w Gdańsku. Msza Święta o godz. 11:00. Po Mszy św. będziemy mieli możliwość zwiedzić Bazylikę i poznać jej historię oraz Ratusz Główny, Fontannę Neptuna, Kolumnę Fahrenheita. Możliwość wyboru: zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk lub Centrum Nauki Hewelianum. Punkt widokowy panoramy miasta. Obiadokolacja. Nocleg w pensjonacie.

DZIEŃ 4. 30.04 Poniedziałek

Po śniadaniu zwiedzanie Twierdzy Wisłoujście. Następnie rejs statkiem pirackim na Westerplatte, zwiedzenie Muzeum II Wojny Światowej oraz 27 metrowej latarni morskiej. Obiad. Następnie udajemy się na Zamek Krzyżacki w Malborku, gdzie zakończymy pielgrzymkę. Powrót do Katowic.

CENA :

Grupa 30 osób – 800 PLN/os.

ŚWIADCZENIA:

 • przejazd autokarem
 • 3 noclegi ze śniadaniami
 • 3 obiadokolacje,
 • opieka pilota i przewodnika
 • bilety wstępu