This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
 • Witaj na naszej stronie
Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
Previous Next

12 maja 2018 r. w katowickiej Archikatedrze Chrystusa Króla ks. abp Wiktor Skworc udzieli święceń prezbiteratu 11 diakonom Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego. Wśród nich jest nasz parafianin dk. Dawid Domański. Jako wspólnota Służby Liturgicznej Ołtarza będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, towarzysząc naszą modlitwą w czasie uroczyście sprawowanej Eucharystii.

Zbiórka o 8:30 przy probostwie. Zabieramy stroje liturgiczne oraz legitymacje szkolne. O godz. 9:06 wyjazd autobusem komunikacji miejskiej do centrum. Msza św. w katedrze o godz. 10:00. Powrót ok. godz. 12:30.