Foto all BUM!
  • Odwiedź nasz Foto all BUM!
Previous Next

12 maja 2018 r. w katowickiej Archikatedrze Chrystusa Króla ks. abp Wiktor Skworc udzieli święceń prezbiteratu 11 diakonom Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego. Wśród nich jest nasz parafianin dk. Dawid Domański. Jako wspólnota Służby Liturgicznej Ołtarza będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, towarzysząc naszą modlitwą w czasie uroczyście sprawowanej Eucharystii.

Zbiórka o 8:30 przy probostwie. Zabieramy stroje liturgiczne oraz legitymacje szkolne. O godz. 9:06 wyjazd autobusem komunikacji miejskiej do centrum. Msza św. w katedrze o godz. 10:00. Powrót ok. godz. 12:30.