This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Witaj na naszej stronie
Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
 • Odwiedź nasz Foto all BUM!
Previous Next

12 maja 2018 r. w katowickiej Archikatedrze Chrystusa Króla ks. abp Wiktor Skworc udzieli święceń prezbiteratu 11 diakonom Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego. Wśród nich jest nasz parafianin dk. Dawid Domański. Jako wspólnota Służby Liturgicznej Ołtarza będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, towarzysząc naszą modlitwą w czasie uroczyście sprawowanej Eucharystii.

Zbiórka o 8:30 przy probostwie. Zabieramy stroje liturgiczne oraz legitymacje szkolne. O godz. 9:06 wyjazd autobusem komunikacji miejskiej do centrum. Msza św. w katedrze o godz. 10:00. Powrót ok. godz. 12:30.