Start Grupy formacyjne Choraliści

Choraliści to najmłodsza grupa pełnoprawnych ministrantów. Zaliczają się do niej chłopcy z 3, 4, 5 i 6 klasy szkoły podstawowej. Wśród nich można znaleźć takie perełki jak:

Paweł Łabędzki - waleczny rycerz i prawdopodobnie najbardziej rozgadane stworzenie świata. Współanimator grupy choralistów.

Mateusz Sadowski - starszy z braci S, nieco bardziej opanowany. Uwielbia grę w piłkarzyki, wraz z Rafałem i Pawłem. Razem tworzą dość wybuchowe trio. Na spółkę z Pawłem podjał się poprowadzenia hałaśliwej (nie tylko za sprawą dzwonków liturgicznych) grupki ministrantów choralistów.

Kajetan Bargieł - cichy duszek, który pilnie strzeże swych dyżurów w kościele, nie gardzi rozrywkami z których słynie Dom Katechetyczny, ani też ministranckimi wycieczkami.

Mateusz Dębski - przybywa z odległej krainy TBS'ów, gdzie też chętnie rok rocznie udaje się, aby kolędować w swym domu. Jest zawsze i wszędzie, ochoczo zgłasza się na dodatkowe służby i przyjmuje na siebie trudne zadania.

Kamil Lankocz - przyparafialny piłkarz. W nogę ogrywa wszystkich: mężczyzn, kobiety, dzieci, kawalerów i wdowy. Kilka razy na boisku dosłownie przeszedł samego siebie. Braciaty. Młodszy urwis o tym samym nazwisku ma na imię Daniel. Mamy nadzieję, że i on tak jak brat zostanie ministrantem.

Mateusz Łatka - sałatka. Jeśli go nie widać, to zapewne słychać. Wszędzie go pełno, a i przy ołtarzu go nie brak.

Patryk Majzner - przedzielny ministrant. Udowodnił, że potrafi służyć do Mszy świętej nawet wtedy, gdy zmuszony był chodzić o kulach.

Krzysztof Smyk - Krzysiu Misiu! Pełen optymizmu zuch. Uwielbia płatać figle i opowiadać wesołe historie, które niejednokrotnie kończy słowami "i... zapomniałem co było dalej, ale było fajnie!". Spragnieni kolejnych niedokończonych historii oczekujemy, że już wkrótce w nasze szerego wstąpi kolejny Smyk - Wojtuś, młodszy brat Krzysia.