This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • Witaj na naszej stronie
Start Z pamiętnika ministranta

21.01.2012 r.

Jedni parkują w kwiatkach, inni przebiegają pod nogami mieszkańców, nie wspominając już o tych, którzy z kolędą na ustach odwiedzają gabinet dentystyczny.

Zobacz!

 

24.12.2011 r.

List do Natanaela Witczaka z Torunia, naszego dzielnego przyjaciela.

Zobacz!

 

16.12.2011 r.

"Chodzenie na roraty jest fajne", to wie każdy, kto choć raz spróbował. Jak wyglądają roraty w naszej parafii? To wie każdy, kto na nich był. A jak wyglądają roraty w kościele na osiedlu Paderewskiego w Katowicach? To wiem już tylko ja!

Zobacz!

 

08.11.2011 r.

Dzisiaj już po raz drugi wraz z Karolem udaliśmy się do pobliskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7, w poszukiwaniu kandydatów na ministrantów. Tym razem oprócz plakatu, ulotek oraz stroju zabrałem ze sobą także aparat i jedną z "barcelońskich piłek", które to już wkrótce wręczymy ministrantom, jako nagrody za ich sumienną służbę w czasie wakacji.

Zobacz!